fbpx

Rejsy wycieczkowe

fot. Rejsy dla Ciebie

Wiosną i latem po Jeziorze Zegrzyńskim oraz Bugu i Narwi poruszają się pasażerskie łodzie turystyczne. Zarówno przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie, jak i przy plaży miejskiej w Seroc­ku można wsiąść na pokład i roz­koszować się widokami, spędzając przyjemne chwile podczas rejsu. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku na łonie przyrody. Doskonale sprawdzi się także podczas imprez okolicznościowych, integracyjnych, szkoleniowych oraz rekreacyjnych wycieczek dla dzieci i młodzieży lub wieczorów panieńskich i kawalerskich. Niektóre z łodzi pływają w ramach  cyklicznych rejsów, a informacji o tym należy szukać na stronach internetowych przewoźników.

Laguna Rejsy Dla Ciebie
tel. 608 520 090
rezerwacje@rejsydlaciebie.pl 
rejsydlaciebie.pl 

Jagodowy Ryś
tel. 606 480 890
info@jagodowyrys.pl
www.jagodowyrys.pl

Albatros
tel. 798 795 266 (kapitan)
tel. 601 221 313 (armator)
dyrektor@zeglugamazowiecka.pl
www.zeglugamazowiecka.pl

Dłuższą wyprawę oferują Warszawskie Linie Turystyczne – statek „Zefir” kursuje spod Zamku Kró­lewskiego w Warszawie do Seroc­ka i z powrotem. Bilety można kupić w Punkcie Obsługi Pasażerów przy Dworcu Wileńskim w Warszawie oraz na www.bilety24.pl.

W sezonie letnim, w weekendy po Bugu i Narwi pływają katamarany pasażerskie. Jednorazowo katamaran może zabrać 12 pasażerów i 8 rowerów, zapewniając przeprawy na oba brzegi rzek. W ten sposób powstało szybkie połączenie Serocka z sąsiadującymi gminami (Dąbrówka, Somianka, Wyszków) na przystankach: Serock, Cupel, Arciechów, Popowo, Kuligów oraz pojawiła się możliwość skorzystania z urokliwych szlaków rowerowych na tym terenie i licznych atrakcji (polecamy wizytę w skansenie w Kuligowie).

Albatros
tel. 798 795 266 (kapitan)
tel. 601 221 313 (armator)
dyrektor@zeglugamazowiecka.pl
www.zeglugamazowiecka.pl

Warszawskie Linie Turystyczne