fbpx

Polityka prywatności serwisu zegrze.org

Wszelkie prawa do zawartości serwisu Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w Sercu Mazowsza”zegrze.org (zwanego dalej: Serwisem) są zastrzeżone.

Użytkownicy Serwisu mają prawo do pobierania i drukowania zamieszczonych na nim całych stron bądź ich fragmentów pod warunkiem poszanowania praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków należących do Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w Sercu Mazowsza”.

Wykorzystywanie w całości bądź w części materiałów zamieszczonych  w Serwisie, które są autorstwa Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w Sercu Mazowsza” jest dopuszczalne pod warunkiem podania źródła informacji (adres strony Serwisu, data odwołania się do informacji), natomiast korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie Serwisu, które nie są autorstwa Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w Sercu Mazowsza” wymaga uzyskania zgody autora takiej informacji.

Strona Serwisu zawiera odnośniki do innych stron internetowych, za których treść oraz zawartość Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w Sercu Mazowsza” nie odpowiada.

Redakcja Serwisu gromadzi numery IP komputerów w logach dostępowych. Gromadzone dane wykorzystywane dane są wyłącznie w celach statystycznych.

Serwis korzysta z pliku tekstowego „cookies” wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji użytkownika, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej serwis. Z komputera użytkownika nie są pobierane jakiekolwiek informacje.

Wszelkie pytania dotyczące Polityki prywatności należy kierować do redakcji serwisu na adres: lot@zegrze.org