fbpx

O nas

Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza” powstała w 2017 roku. Jej podstawowym celem jest promocja regionu Jeziora Zegrzyńskiego i wspieranie rozwoju turystycznego obszaru powiatu legionowskiego.

Zapraszamy do współpracy osoby, instytucje, organizacje i przedsiębiorców, którzy są związani z szeroko pojętą branżą turystyczną: oferujących noclegi, usługi gastronomiczne, transportowe, miejsca sportu i rekreacji, wypożyczalnie i serwisy sprzętu turystycznego (łodzie, rowery itp.), instytucje kulturalne, producentów i sprzedawców zdrowej żywności, produktów lokalnych, rękodzieła, miejsca zabaw dla dzieci, oferujących warsztaty i atrakcje dla dzieci, dorosłych i rodzin, oraz każdego, kto jest zainteresowany rozwojem ruchu turystycznego na terenie powiatu legionowskiego i szerzej – w regionie Jeziora Zegrzyńskiego.

Wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej dla naszego regionu i że współdziałając, osiągniemy korzyści, które pozwolą na jego rozwój z korzyścią dla mieszkańców i lokalnego biznesu.

Nasi członkowie
Statut
Dołącz do nas