fbpx

Diagnozujemy nasz region

Diagnoza Regionu Jeziora Zegrzyńskiego jest pierwszym krokiem do stworzenia wspólnej strategii. Objęty jest nią obszar gmin członkowskich Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w sercu Mazowsza” (LOT). Zachęcamy mieszkańców do podzielenia się z nami swoją opinią poprzez wypełnienie ankiety.

widok na rzekę Narew ze skarpy obok kościoła w Serocku. na rzece widać żaglówkę.

Opracowaniem objęte będzie terytorium gmin członkowskich LOT, czyli w powiecie wołomińskim Dąbrówki, w powiecie legionowskim Jabłonny, Nieporętu, Legionowa, Serocka i Wieliszewa, w powiecie wyszkowskim Somianki i Wyszkowa oraz Pułtuska i Pokrzywnicy w powiecie pułtuskim.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców wymienionych gmin do wzięcia udziału w ankiecie, która ma zbadać po pierwsze jakość życia w naszym regionie, widzianą Państwa oczami, a po drugie pokazać oczekiwane przez mieszkańców kierunki rozwoju. Wyniki ankiety dadzą samorządom wspólnie opracowującym diagnozę wskazówki co do kierunków rozwoju, jakich oczekują mieszkańcy.

Ankieta jest krótka, a jej wypełnienie zajmie Państwu 3 do 5 minut. Aby to zrobić, należy kliknąć w link: ANKIETA. Czekamy na Państwa odpowiedzi do 20 sierpnia 2023.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.