fbpx

Eko Zegrze – nowe materiały szkoleniowe

Kolejne materiały szkoleniowe pokazujące różne aspekty turystyki zrównoważonej, które powstały w ramach projektu „Eko Zegrze” są już dostępne w naszych kanałach on-line. Nasi eksperci opowiadają w nich o roli społeczności lokalnych w turystyce zrównoważonej oraz o niej samej, jako o modelu biznesowym w rozwoju gospodarczym.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z obydwoma wideo tutorialami przygotowanymi przez Adama Mikołajczyka i dr. Jarosława Górskiego, którzy uczestników naszego projektu prowadzą przez kolejne zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem turystycznym regionów. Możecie je obejrzeć na podstronie projektu na naszej witrynie oraz w mediach społecznościowych – naszym fanpage’u na portalu Facebook oraz na naszym kanale na You Tube.

„Eko Zegrze – program budowania kompetencji kadr oraz świadomości ekologicznej społeczności lokalnej dla potrzeb rozwoju turystyki zrównoważonej w regionie Jeziora Zegrzyńskiego” to program szkoleniowy, realizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną „Przystań w sercu Mazowsza” z udziałem dotacji celowej Ministra Sportu i Turystyki na realizację zadań z zakresu turystyki w ramach Priorytetu 3. Rozwój kwalifikacji kadr zawodowych i społecznych dla potrzeb turystyki w zakresie poprawy jakości świadczonych usług.