fbpx

Konkurs „Moje wędrówki po powiecie legionowskim”

Spacerujecie po powiecie legionowskim? Jeździcie, zwiedzacie? Może macie swoje ulubione trasy, którymi chcecie się podzielić? Jeśli tak, koniecznie zgłoście je do konkursu organizowanego przez Powiat Legionowski pn. „Moje wędrówki po powiecie legionowskim” i zgarnijcie nagrody.

Masz ulubione trasy na weekend? Wiesz, gdzie i jak spędzić aktywnie czas w naszym powiecie? Konno, pieszo, rowerem, może jeszcze inaczej…? Podziel się tym pomysłem, może zachęcisz innych. Zgarnij nagrody.

Termin zgłoszeń: do 30 listopada 2021

Przedmiotem Konkursu jest przedstawienie propozycji atrakcyjnego, aktywnego spędzenia czasu na terenie powiatu legionowskiego w formie wycieczki, np. pieszej, rowerowej, konnej lub ich połączenia z innymi atrakcjami.

Udział w Konkursie mogą wziąć pełnoletni mieszkańcy powiatu legionowskiego oraz uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych i uczniowie szkół ponadpodstawowych, mieszkający lub uczący się w szkole na terenie powiatu legionowskiego.
 

Zadania konkursowe muszą zawierać:

– opis w formie pisemnej (maks. 2 strony A4, w formacie .doc/.docx/.pdf),

– mapę prezentowanej trasy (w formacie .jpg/.png/.pdf/ .gpx),

– materiały graficzne – zdjęcia (w formacie .jpg/.png/.pdf) i/lub wideo – ich łączna wielkość nie może przekraczać 10 MB.

NAGRODY:

I miejsce: 300 zł

II miejsce: 200 zł

III miejsce: 100 zł

oraz zestawy gadżetów

Zadania konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@powiat-legionowski.pl wraz ze skanami uzupełnionych i podpisanych załączników: formularza zgłoszeniowego i oświadczenie osoby niepełnoletniej oraz oświadczenie osoby pełnoletniej.

Regulamin konkursu tutaj.

fot.  Drzewo plik wektorowy utworzone przez macrovector – pl.freepik.com