fbpx

Poznajcie nową stronę Jeziora

Planując aktywne spędzenie czasu lub relaks nad Jeziorem Zegrzyńskim, warto skorzystać z informacji zgromadzonych w witrynie www.jezioro.zegrzynskie.pl.Od grudnia ubiegłego roku portal działa w odświeżonej odsłonie.

mockup ze strony www.freepik.com

Od grudnia ubiegłego roku Powiat Legionowski uruchomił odświeży portal jezioro.zegrzynskie.pl.

Projektując na nowo witrynę, priorytetami były dostosowanie jej do potrzeb niepełnosprawnych użytkowników Internetu, nadanie nowej oprawy graficznej oraz responsywność, czyli zaadaptowanie do przeglądania na różnych urządzeniach mobilnych.

Po aktualizacji strona zyskała nową, czytelną szatę graficzną. Zmieniono także jej układ. Odwiedzający witrynę znajdą tu informacje o noclegach, ofercie gastronomicznej i kulturalnej regionu Jeziora Zegrzyńskiego. Poznają historię powstania akwenu, a także przeszłość okolicy. Opis atrakcji został podzielony na dwie sekcje: Wybierz przygodę, gdzie znajdują się informacje, jak aktywnie spędzić czas nad Jeziorem, oraz Wybierz relaks, skąd dowiemy się, jak odpocząć w naszej okolicy. W zakładce Dzieje się zaplanowano kalendarium wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Zapraszamy do odwiedzania.