fbpx

Zapraszamy na Festiwal Nauki do Jabłonny

25 i 26 września br. już po raz dziewiętnasty PAN Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie organizuje Festiwal „NAUKA Z PAŁACEM W TLE”.

Ideą Festiwalu jest promowanie osiągnięć nauki, o których w łatwy i przystępny sposób opowiedzą ich Twórcy, profesorowie i naukowcy z Polskiej Akademii Nauk, Instytutów i Fundacji Naukowych a także licznie zaproszeni goście. Podczas dwóch dni Festiwalu w godz. 10.00 – 16.00 odwiedzający będą mieli okazje wysłuchać interesujących wykładów i prelekcji, wziąć udział w konkursach, warsztatach i laboratoriach naukowych. Specjalnie na to święto gościć będą u nas wybitni naukowcy, pisarze i artyści. Tegoroczny Festiwal jest o tyle niezwykły, iż w niedzielę poza stoiskami naukowymi, odbędą się, aż dwa koncerty w Sali Balowej, oraz wernisaż sztuki w Oranżerii. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny, dlatego serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Zapraszamy bardzo serdecznie na FESTIWAL „NAUKA Z PAŁACEM W TLE”

Już 25 i 26 września w godz.10.00 – 16.00 będzie na Was czekać dużo wyjątkowych atrakcji z dziedziny nauki i sztuki: interesujące wykłady i prelekcje, konkursy, warsztaty i laboratoria naukowe a także wystawa sztuki i koncerty Pełny program znajdziecie w opisie wydarzenia.Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!Zapraszamy do przyjścia z całymi rodzinami i i wzięcia aktywnego udziału w Festiwalu.

Więcej na profilu FB