fbpx

Głosujemy na Julinek!

Rozpoczęło się internetowe głosowanie na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej Roku 2023. Mazowsze reprezentuje w tym roku Julinek Park. Gorąco zachęcamy do głosowania na kandydata z Mazowsza.

Polska Organizacja Turystyczna kolejny raz w ramach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej oddaje głos internautom, którzy zadecydują, do kogo powędruje Certyfikat Internautów 2023.

Województwo mazowieckie reprezentuje w tym roku Julinek Park – zachęcamy do codziennego głosowania na naszego wspólnego kandydata na Narodowym Portalu Turystycznym!

Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. Głosować można codziennie z każdego urządzenia (komputer, smartfon, tablet).

Głosowanie trwa do 31 października 2023 roku, do godziny 23:59, a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT.

wszystkie użyte w artykule fotografie są własnością Julinek Park: www.julinek.com.pl