fbpx

Jak najlepiej spędzić zimowe popołudnie? Zaplanuj z nami urlop!

Katalog Turystyki Wiejskiej „Wypoczynek w mazowieckiej przystani” to świetna propozycja na zimowy czas. Pozwoli Wam przenieść się w marzeniach w przyszłość do ciepłych miesięcy roku i już dziś zacząć planować letni wypoczynek. Skorzystajcie z bogatej oferty turystyki wiejskiej w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego.

Choć dziś ciepła słoneczna aura wydaje się tak odległa, jak stacja kosmiczna na Księżycu, to bez wątpienia zima minie szybciej, niż nam się wydaje. Warto więc długie wieczory wykorzystać na przygotowania do wypoczynku, gdy pogoda będzie bardziej sprzyjająca.

Gdzie pojechać na majówkę, urlop, weekend?

Możliwości jest z pewnością wiele. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem przyrody, lubisz wypoczynek na łonie natury i cenisz sobie sielskie klimaty, to Region Jeziora Zegrzyńskiego jest obowiązkową destynacją na twojej liście miejsc do odwiedzenia. Nie tylko wspaniała przyroda, mnogość rezerwatów i chronionych gatunków zwierząt, które możesz podglądać, ale też możliwość aktywnego wypoczynku na spacerach, rowerach, kajakach i wiele innych opcji. To także bogata historia i ciekawe, zabytkowe miejsca do odwiedzenia.

W książce i na kliknięcie

Jeśli jeszcze się wahacie, czy odwiedzić Mazowiecką Przystań, to w podjęciu decyzji pomoże Wam nasz Katalog Turystyki Wiejskiej „Wypoczynek w mazowieckiej przystani”. W formie książkowej jest dostępny w punktach informacji turystycznej prowadzonych przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną, Powiat Legionowski i Gminę Wyszków. Można go też było otrzymać w stanowisku Mazowsza na targach turystycznych Tour Salon w Poznaniu i TT Warsaw w Nadarzynie oraz na Forum Rozwoju Mazowsza. W każdej chwili możecie skorzystać z wersji on-line katalogu pod adresem: turystykawiejska.zegrze.org.

A na zachętę obejrzyjcie naszą wideo prezentację: