fbpx

Zapraszamy na Letnie plenery KrajObrazy

Lubicie malować? Na drugiej edycji letnich plenerów malarskich z Katarzyną Gawlik będziecie mogli wykonać pejzaże. Co sobotę przez całe wakacje w godzinach 10.00-14.00, w podanej wcześniej lokalizacji odbywać się będzie plener artystyczny. Nad uczestnikami czuwać będzie absolwentka warszawskiej ASP, malarka Katarzyna Gawlik 🙂 Zapraszamy.

🎨🖌🌅 Zapraszamy dorosłych na drugą edycję letnich plenerów malarskich z Katarzyną Gawlik. Tym razem tematem spotkań będzie pejzaż.

🍇 Co sobotę przez całe wakacje (lipiec i sierpień) w godzinach 10.00-14.00 w podanej wcześniej lokalizacji odbywać się będzie plener artystyczny, podczas którego nad uczestnikami czuwać będzie i twórczo inspirować absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, malarka Katarzyna Gawlik.

🌳 Plenery – co tydzień w innym miejscu – będą dotyczyły kolejnych malowniczych zakątków powiatu legionowskiego. Harmonogram podamy wkrótce.

☀️ Pierwsze spotkanie już 3 lipca br. w Serocku! Zbiórka o godz. 10.00 przy bramie kościoła (ul. Farna 7).

🖼 Wybrane prace uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie poplenerowej.

🟡 Na warsztaty malarskie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat, bez względu na artystyczne doświadczenie.

‼️ Plenery są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy (imię, nazwisko i telefon kontaktowy przesłane na adres e-mail: animacja@pik.legionowski.pl). Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.

✏️🖍🖌🖋 Technika tworzenia jest dowolna.