fbpx

Zrównoważona turystyka – obejrzyj nasz webinar

Za nami pierwsza sesja szkoleń w ramach projektu „Eko Zegrze – program budowania kompetencji kadr oraz świadomości ekologicznej społeczności lokalnej dla potrzeb rozwoju turystyki zrównoważonej w regionie Jeziora Zegrzyńskiego”. Dla tych, którzy nie uczestniczą w nich osobiście, mamy bezpłatny webinar, który wprowadzi Was w tematykę zrównoważonej turystyki.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, w tym kanału na You Tube oraz strony projektu, na których zamieszczamy bezpłatne materiały szkoleniowe i edukacyjne. Już teraz możecie obejrzeć dwuodcinkowy webinar z udziałem międzynarodowej konsultantki ds. zrównoważonej turystyki Marty Mills oraz zapoznać się z prezentacją z pierwszej sesji szkoleniowej. Kolejne materiały edukacyjne będą pojawiać się sukcesywnie i będą dostępne w naszych kanałach on-line dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę.

Projekt „Eko Zegrze – program budowania kompetencji kadr oraz świadomości ekologicznej społeczności lokalnej dla potrzeb rozwoju turystyki zrównoważonej w regionie Jeziora Zegrzyńskiego” jest realizowany z udziałem środków Ministra Sportu i Turystyki przeznaczonych na turystykę w 2022 roku – umowa nr 2022/0007/1870/UDOT/DT/BP.