fbpx

Zwiedzaj Mazowsze z biletem turysty

Od 1 lipca do 31 sierpnia br. przy przejazdach pociągami Kolei Mazowieckich pasażerowie będą mogli korzystać z oferty specjalnej – tzw. Biletu Turysty. Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu.

Gdzie można pojechać?
Bilet Turysty uprawnia do podróżowania na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Jak długo jest ważny Bilet Turysty?
Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Gdzie go kupić?
W kasach biletowych i biletomatach. Koszt to 67 zł.  Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie: www.turysta.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

Zniżki z biletem
Dodatkowo z Biletem Turysty, otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej: www.dokultury.mazowieckie.com.pl


Zachęcamy do podróży po Mazowszu! Sprawdź atrakcje turystyczne na www.ModaNaMazowsze.pl

Zdjęcie: Koleje Mazowieckie
Źródło: Mazovia.pl